AR-GE

2015 yılında kurulan AR-GE departmanımız;  4 kişilik makine mühendisi , 2 tekniker, 1 grafiker ve 1  AR-GE müdürü olmak üzere 8 kişilik bir ekipten oluşmaktadır.

İlk aşamada tekstil makinaları alanına yoğunlaşan ekibimiz;  boyama fabrikalarında kullanılmak üzere Kumaş Boyama Makinesı Ram Önü Yıkama Makinası ve Reaktörler için inovasyon sürecini tamamlamış Test ve Deney Raporlarından tam not alan makinelerimizin şuan üretim ve satışını gerçekleştirmekteyiz.  Nil Ram Önü Yıkama Makinamız 2020 yılı nisan ayında T.C. Sanayi Bakanlığı tarafından TÜR belgesi almaya hak kazanmıştır. Yine Kumaş Boyama Makinaları üzerine Ar-ge birimimizin inovasyon çalışmaları devam etmektedir. Hijyen Bariyeri ve Sanitasyon Hatları üzerine devam eden iki adet yeni projemiz üzerinde hala çalışıyoruz. Tüm bu yeni çalışmalar ile Türkiye sanayisine ve ülke ekonomisine kazandırma amacındayız Ar-ge birimi olarak hedefimiz en yeni teknolojileri siz girişimci sanayicilerimizle en uygun maliyetle buluşturmaktır.
KUMAŞ BOYAMA MAKİNASI

Ar-ge biriminin çalışmaları sonucunda % 20 enerji tasarrufu sağlamakla birlikte çevreci bir makine olarak üretim yapmaktadır.
RAM ÖNÜ YIKAMA MAKİNASI

Isıtma sisteminde yapılan inovasyonlar ve yine Ar-ge birimi tarafından geliştirilen nozul sistemi ile çok daha verimli üretim yapmaktadır.
REAKTÖRLER

Yataklama ve ısınma sistemlerinde yapılan inovasyon ile üretim imalatı daha uzun ömürlü hale getirilmiştir.