Başkanın Mesajı

Yapar Makine olarak tüm paydaşlarımız ile güven ve kalite anlayışına dayalı bir büyüme hedefi ile üretmeye hiç durmadan devam ediyoruz.  İnsan kaynağı ve eğitime verdiğimiz önemi bir şirket kültürü olarak yaşatıyoruz. 

Katma değerli üretim yapmanın ve ülke ihracatına destek olmanın bilinci ile her geçen gün yeni  Ar-ge yatırımları ile inovasyonlu ürünleri üretmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

2015 yılında AR-GE departmanının kurulması ve inovasyon çalışmalarının sonuçlarını bugün sektörde görüyoruz. Her geçen gün ihracata ve insan kaynağı eğitimine verdiğimiz önem artmakta. Tüm paydaşlarımız ve yurt dışı temsilciliklerimiz ile sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Global rekabetin her geçen gün daha çok arttığı bu dünya düzeninde ülkemize avantaj sağlayan; Sanayicimize üretirken kazandıracak makinalar üretmek hedefi ile yolumuza devam ediyoruz.

Yapar Makine 2020 ve gelecek 5 yıl hedeflerine hazır;  güçlü yönetici kadrosu ile tüm paydaşlarının kattıklarıyla kaliteli üretime ve ülke ekonomisine katma değer yaratmaya devam edecektir.

Saygılarımla     

İBRAHİM İĞCİ   

İcra Direktörü