Göz duşu; hastane, laboratuvar, fabrika gibi ortamlarda çalışan insanların göz sağlığına zarar veren etmenlerin olması üzerine çıkmış, böyle bir durum karşısında gözün dezenfekte edilmesi için kullanılan ilk yardım malzemeleridir. Bu ortamlarda göze birçok madde zarar verebilir.

Farklı malzeme parçaları, asit gibi maddelerin gözlere verdiği yanma hissi ya da tahriş ortaya çıkabilir. Ya da küçük metal tozları, tahta parçaları gözlere kaçabilir. Böyle durumlarda ilk olarak kullanılması gereken malzeme  göz duşudur. Bu nedenle böyle riskli ortamlarda bu malzemeyi bulundurmak şarttır.

Gerektiğinde yapılacak olan müdahale ile ileride ortaya çıkabilecek olası büyük göz rahatsızlıkları engellenmiş olacaktır. Kullanım yapılırken hızlı davranılmalı ve bol su ile temizleme işlemi gerçekleşmelidir.

Yapar Paslanmaz Göz ve Vücut duşu ürünlerini, diğer ürünlerde olduğu gibi ömür boyu paslanmama garantisi ile üretmektedir. 

Göz ve Vücut duşu ile beraber diğer online vitrinde olan ürünlerimizi mağaza üzerinden sipariş edebilirsiniz. Göz ve Vücut duşu ürünlerimiz ;

Kategoriler: Genel

Avatar

Yapar Paslanmaz

Bir aile şirketi olan Yapar Paslanmaz 1974 Yılında Kahramanmaraş’ta kuruldu. Firma başlangıçta küçük ölçekli işletme olarak 15 yıl hizmet verdi. Sonraki dönemlerde çelik konstrüksiyon bakım ve imalat olarak faaliyetlerine devam etti. 1998 yılından itibaren mühendislik hizmetleriyle paslanmaz çelik sektöründe şehrin öncü firması olmuştur. Bölgenin gıda, tekstil ve diğer sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu paslanmaz çelik ekipmanlarının üretim satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir. Yapar Paslanmaz Dünyaca ünlü Kahramanmaraş dondurması imalatında kullanılan son teknoloji ürünü dondurma kazanları ve ekipmanlarının üretiminde şehrin lider firmasıdır. Tekstil firmalarının ihtiyaç duyduğu üretim elemanları depolama, ısıtma, soğutma tesisat ekipman ve parçalarının aranan markası Yapar Paslanmazdır.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir