Göz yıkama duşu fiyatları ile ilgili bilgilendirme içeren bu yazımıza hoşgeldiniz…Paslanmaz Göz ve vücut duşu ve sadece Paslanmaz göz duşu ürünlerimiz için fiyatları olabildiğince aşağı çektik ve çeşitli indirimler uyguladık. 2018 yılı içerisinde çeşitli indirimlerin devam etmesi ve çeşitli indirimlerin yapılması son derece muhtemel. Bu yüzden sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı sürekli takip etmenizde fayda var.

Göz yıkama duşu fiyarları birçok firmada farklılık göstermektedir. Bunun başlıca sebepleri kullanılan malzeme, ölçüler ve sipariş sayısı olarak sıralanabilir. Tüm bu kriterler dikkate alındığında tecrübemizi ve farkımızı ortaya koyarak bu sektörün öncü firmalarından biri olduğumuzu da hesaba katarak piyasadaki en uygun fiyatları sunmaya çalışıyoruz.

Göz Duşu Fiyatları

Göz yıkama duşu fiyatları

Göz yıkama duşu fiyatları iki farklı şekilde olabilir. Paslanmaz göz duşu ve statik boyalı göz duşu olarak ele alacağımız ürünlerin fiyatı ise şu şekilde;

Paslanmaz göz duşu $ 355,90  yerine sadece $ 329,90 , Statik boyalı göz duşu $ 183,30 yerine sadece $ 159,90 olarak satışa çıkmıştır. Ürünleri satın almak ve sipariş vermek için ürün başlıklarına tıklayabilirsiniz. Daha ucuz fiyatlar ile kıyaslamadan önce lütfen ürünlerimizin mümkün olan en yüksek kalitelerde imal edilebildiğini, yılların vermiş olduğu tecrübe ve yürütülen AR-GE çalışmaları sonucunda iyileştirmeler içerdiğini dikkate alınız.

Göz yıkama duşu fiyatları daha önce de belirttiğimiz gibi birçok etmene göre değişiklik gösterir. Yapar Paslanmaz bünyesinde üretilen göz yıkama duşlarının fiyatı üretim özelliklerine göre şekillenir. Talepler doğrultusunda şekillenen göz duşlarının fiyatları da buna bağlı olarak değişkenlik gösterir. Göz yıkama duşu fiyatları her ne kadar değişken olsa da sitemiz üzerinde yaklaşık fiyatları seçilen kalitelere göre belirlenmiştir.

Göz duşu istasyonu olarak da bilinen göz yıkama duşu, işçi sağlığını doğrudan etkilediği için kullanılması gereken en temel araç gereçlerden birisidir. Göz duşu istasyonları işçilerin gözlerine gelen zararlı gaz, toz ve kirleri el değmeden yıkamayı sağlar ve işçilerin gözlerini zararlı tüm bileşenlerden arındırır. Göz duşu istasyon fiyatları yine değişkenlik gösterirken istenilen özelliklerine göre şekillendirilir ve fiyatları buna bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Göz Duşu Fiyatları

Göz duşu fiyatları hakkında sürekli değişkenlik gösterir diye bilgi veriyoruz. Net bir fiyatı vermek için ürünün net bilgileri gerekir. Mağazamız üzerinde bulunan ürünlerin size uygun olanını inceleyip fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. Fakat ürünlerinizin bir standardı olmayacaksa ve kullanım alanına göre imalat yapılacaksa önceden fiyat vermek ne kadar doğru olabilir ki? Göz duşu fiyatları genel olarak mağazamızdaki fiyatları ile satışa sunulmuştur. İmalatında kullanılan malzemelerin türü ve miktarı göz duşu fiyatlarını yine doğrudan etkilemektedir.

Göz yıkama duşları paslanmaz özelliğini taşımalı mıdır?

Göz yıkama duşları bize kalırsa kesinlikle paslanmaz özelliğini taşımalıdır. Statik boyalı göz duşları da uzun yıllar işinizi görecektir fakat krom göz duşu kadar etkili bir kullanımı olmayacaktır. Sorunsuz bir şekilde uzun yıllar görevini yerine getiren paslanmaz göz duşları yine Yapar Paslanmaz kalitesi ile hizmetinizde…

Göz Duşu fiyatları

Göz duşu fiyatlarından bahsetmişken Göz ve Vücut duşu fiyatlarına da biraz değinmek fena olmaz…

Göz ve vücut duşu fiyatları diğer duş fiyatları ile aynı olmamaktadır. Sadece göz duşu ile göz ve vücut duşu fiyatları arasında boy duşu farkı da olacaktır. Daha çok malzeme kullanıldığı ve işçiliği  buna bağlı olarak zorlaştığı için fiyatları aynı olmamaktadır. Göz ve vücut duşu fiyatlarını incelemek için mağazamızdaki paslanmaz göz ve vücut duşu ve statik boyalı göz ve vücut duşu ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ürün özellikleri aradığınız gibi ise ilgili ürünün fiyatları geçerli olacaktır. Fakat ekstra özellikler ve ihtiyaca yönelik yapılacak değişiklikler baştan hesaplanır ve göz ve vücut duşu fiyatı buna göre belirlenir.

Göz ve vücut duşları oldukça geniş bir kullanıma sahip olduğu için çeşitleri de buna bağlı olarak farklılık göstermektedir. Göz duşu çeşitleri ve anma adları şu şekilde sıralanabilir;

  • Göz duşu
  • Göz yıkama duşu
  • Göz duşu istasyonu
  • Portatif göz duşu
  • Duvar tipi göz duşu

Birçok isimle anılan göz duşları yukarıdaki gibidir ve kullanım alanları oldukça geniştir. Buna bağlı olarak göz duşu fiyatları da farklılık göstermektedir. Fiyatlar hakkında en detaylı bilgiyi iletişime geçerek alabileceğinizi bildirmek isteriz. Göz duşu fiyatları hakkında bilgi vermek için hazırladığımız bu yazı umarım işinize yaramıştır. Aşağıdan yorum yaparak Yapar Paslanmaz‘a görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

 


Avatar

Yapar Paslanmaz

Bir aile şirketi olan Yapar Paslanmaz 1974 Yılında Kahramanmaraş’ta kuruldu. Firma başlangıçta küçük ölçekli işletme olarak 15 yıl hizmet verdi. Sonraki dönemlerde çelik konstrüksiyon bakım ve imalat olarak faaliyetlerine devam etti. 1998 yılından itibaren mühendislik hizmetleriyle paslanmaz çelik sektöründe şehrin öncü firması olmuştur. Bölgenin gıda, tekstil ve diğer sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu paslanmaz çelik ekipmanlarının üretim satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir. Yapar Paslanmaz Dünyaca ünlü Kahramanmaraş dondurması imalatında kullanılan son teknoloji ürünü dondurma kazanları ve ekipmanlarının üretiminde şehrin lider firmasıdır. Tekstil firmalarının ihtiyaç duyduğu üretim elemanları depolama, ısıtma, soğutma tesisat ekipman ve parçalarının aranan markası Yapar Paslanmazdır.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir