Hizmetler

İMALAT

Teknolojik ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla karbon çeliği ve paslanmaz çelik imalatlarında hizmetinizdeyiz.

PASLANMAZ ÜRÜNLER

Paslanmaz çelik ve karbon çeliği boru,fittings, sac levha,profil satışlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

PROJELENDİRME

Makine kurulumları ve tesisat dizaynlarında uzman mühendis kadromuz ve deneyimli personelimizle hizmetinizdeyiz

Yapar paslanmaz, müşterilerinin ve tesislerin ihtiyacı doğrultusunda Makina kurulumları ve tesisat dizaynlarında hassas ve dünya kalitesinde imalat yapmaktadır. İmalatı yapılıp montajı tamamlanan ürünler kalite kontrol ve test aşamalarından geçirilmektedir. Proje yürürlüğünün her aşamasında mesleki yeterliliğe sahip, eğitimli ve sertifikalı çalışanlarıyla hizmet vermektedir.

Yapar Paslanmaz, müşterilerinin ve tesislerin ihtiyacı doğrultusunda, özel tasarım makinalar dahil olmak üzere kendi bünyesinde imalat yapmaktadır. Imalatın her aşamasında mesleki yeterliliğe sahip, eğitimli ve sertifikalı çalışanlarıyla hizmet vermektedir. Yapar Paslanmaz, son teknoloji CNC Plazma tezgahlarlarıyla seri, hassas ve dünya kalitesinde imalat yapmaktadır. İmalatı yapılıp montajı tamamlanan ürünler kalite kontrol ve test aşamalarından geçirilmektedir.

Yapar paslanmaz, müşterilerinin ve tesislerin ihtiyacı doğrultusunda, Paslanmaz Levha, Paslanmaz Rulo, Paslanmaz Delikli levha ve Desenli levha, Paslanmaz Boru, Paslanmaz Profil Paslanmaz Köşebent, Paslanmaz Lama, Paslanmaz Altı köşe ve Mil, Paslanmaz Elek teli, Paslanmaz Fittings, Alüminyum Levha ve Desenli levha siz değerli müşterimize tedarik etmektedir.

Çözüm ortaklarımız ile daha güçlü hizmet!

sizin için neler yapabiliriz?