Kalite Politikası

Entegre Kalite Yönetim Sistemi

Yapar makine Entegre kalite yönetim sistemi ISO 9001 Kalite Yönetimi ISO 14001 Çevre Yönetimi ISO  45001 İş Sağlığı ve Güvenliği ISO 50001 Enerji Yönetim Sisteminden oluşmaktadır.  Firmamız belgelendirme sürecini uluslararası belgelendirme şirketinden almıştır ayrıca alanında uluslararası beş denetçi belgesi olan bağımsız bir Denetçi ile de düzenli olarak denetlenmektedir.  Bu kapsamda sistem ERP tabanlı bir yazılım ile üst yönetime raporlama yapmaktadır.

ISO 9001/2018 ile tüm bilgi ve belgeleri sistem üzerinden kontrol ederek riskleri minimize edilmiş bir yönetim sistemi kurulmuştur.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile işletmemizde oluşan tüm atıklar lisanslı firmalar tarafından düzenli olarak alınıp bertaraf edilmekte ve tüm kayıtları tutulmaktadır.

ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği  alanında tüm çalışanlarımıza tüm çalışanlarımıza 4 hafta süreli oryantasyon eğitimi vererek adaptasyon sürecini “İK” birimi tarafından takip etmekteyiz. Ayrıca tüm çalışanlarımıza aylık “KPI” Temel Performans Göstergesi Metodu ile hedefleri takip edilmektedir.

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi ile tüm elektrik sarfiyatlarını kayıt altına alarak anormal durumlarda anlık müdahale ile ülke ekonomisine katkı sağlayıp; israfları minimize ederek sahadan uzaklaştırıyoruz. Mühendislerimiz bu alanda önemli katkılar sağlamakta.

Bu Entegre Yönetim Sistemi sayesinde siz müşterilerimize ve paydaşlarımıza en kaliteli ürünleri zamanında teslim ediyoruz.  Tüm süreçleri kayıt altına alındığı bu sistem ile uçtan uca izlenebilirlik modelini benimsemiş durumdayız.

Çözüm ortaklarımız ile daha güçlü hizmet!

sizin için neler yapabiliriz?