CHETE EVO-DYE

KUMAŞ BOYAMA MAKİNESİ

Kumaş Boyama Makinesi

Gelişmiş Düze Sistemi

Gelişmiş düze sistemi sayesinde daha yüksek düze basıncı ve yüksek hacimli düze taşma alanı sayesinde vorteks oluşturmadan düzede su akışı sağlanır.

Kumaş Boyama Makinesi

Gelişmiş Plaiter Sistemi

Gelişmiş plaiter sistemi sayesinde J-Box dışına kumaş taşmasının önüne geçilmiştir. Bu sayede kumaştaki deforme oranı ortadan kaldırılmıştır.

Gelişmiş Rollbond Sistemi

Gelişmiş Rollbond sistemi (ısıtma sistemi) sayesinde rezerve tankında uzun ömürlü ve performanslı ısıtma. İlave tanklarında hızlı ısıtma ve kimyasal kalıntısına imkan vermeyen tank sistemi.

Kumaş Boyama Makinesi
Kumaş Boyama Makinesi

Gelişmiş J-Box Sistemi

Gelişmiş, geniş ve teflon kaplı J-Box tasarımı sayesinde kumaşın yıkılmasını ve ezilmesini önleyerek kumaş sürtünmelerini minimize eder. Bu sayede deforme etmeden etkili boyama işlemi sağlar.

Kumaş Boyama Makinesi
Sentetik, doğal ya da bunun karışımlarından elde edilmiş dokuma veya örme kumaşlarınızı halat formda deforme etmeden boyayabilmeniz için tasarlanmış yüksek performanslı kumaş boyama makinesidir.
Doğal kaynakların gerek günümüzdeki azalması gerekse sosyal bilinç gereği daha verimli kullanılması düşüncesiyle tasarlanan Chete Evo-Dye daha az su, enerji ve zamana gereksinim duyarak daha yüksek ve kaliteli kumaş boyamanızı sağlar.
YAPAR PASLANMAZ
"PASLANMAZ ÇELİĞİN GÜVENLE YOĞRULMUŞ HALİ"

Kumaş Boyama Makinesi (Fotoğraf Galerisi)