11 sonuç gösteriliyor

 • İndirim! İndirim!
  Genel

  Köşeli Tekstil Taşıma Arabası – (Krom)

  Köşeli tekstil taşıma arabası – Krom ürünümüzü genellikle Kahramanmaraş ve çevresindeki tekstil firmaları tercih etmektedir. Taşıma arabaları ayrıca Türkiye’nin diğer tekstil üreticilerinin en çok kullandığı araçlardan biridir.

 • İndirim! İndirim!
  Genel

  Köşeli Tekstil Taşıma Arabası – (Statik Boyalı)

  Köşeli tekstil taşıma arabası – Statik Boyalı ürünümüzü genellikle Kahramanmaraş ve çevresindeki tekstil firmaları tercih etmektedir. Taşıma arabaları ayrıca Türkiye’nin diğer tekstil üreticilerinin en çok kullandığı araçlardan biridir.

 • İndirim! İndirim!
  Genel

  Paslanmaz Boya Deney Tüpü

  Özellikle kimyasal sektöründe kullanılan Boya ve Deney Tüpü, Paslanmaz sıfatını kesinlikle taşımalıdır. Kimyasal karışımlar sonucunda zamanla deformasyona uğramaması oldukça önemlidir.

 • İndirim! İndirim!
  Genel

  Paslanmaz Göz Duşu

  Gerektiğinde yapılacak olan müdahale ile ileride ortaya çıkabilecek olası büyük göz rahatsızlıklarını engelleyen Paslanmaz Göz Duşunu kullanırken hızlı davranılmalı ve bol su ile temizleme işlemi gerçekleşmelidir.

 • İndirim! İndirim!
  Genel

  Paslanmaz Göz ve Vücut Duşu

  Gerektiğinde yapılacak olan müdahale ile ileride ortaya çıkabilecek olası büyük göz rahatsızlıklarını engelleyen Göz Duşunu kullanırken hızlı davranılmalı ve bol su ile temizleme işlemi gerçekleşmelidir.

 • İndirim! İndirim!
  Genel

  Paslanmaz Künefe Ocağı

  Paslanmaz Künefe Ocakları Paslanmaz çelik gövde ,Emniyet ventili valf, Alev denetleme tertibatı, Sanayi tipi döküm, LPG veya doğal gaza uyumlu ,Kolay temizlenebilir pişirim tepsisi içermektedir.

 • İndirim! İndirim!
  Genel

  Statik Boyalı Göz Duşu

  Gerektiğinde yapılacak olan müdahale ile ileride ortaya çıkabilecek olası büyük göz rahatsızlıklarını engelleyen Göz Duşunu kullanırken  hızlı davranılmalı ve bol su ile temizleme işlemi gerçekleşmelidir.

 • İndirim! İndirim!
  Genel

  Statik Boyalı Göz ve Vücut Duşu

  Gerektiğinde yapılacak olan müdahale ile ileride ortaya çıkabilecek olası büyük göz rahatsızlıklarını engelleyen Statik Boyalı Göz Duşunu kullanırken hızlı davranılmalı ve bol su ile temizleme işlemi gerçekleşmelidir.

 • İndirim! İndirim!
  Genel

  Tarhana Pişirme Kazanı

  Yapar Paslanmaz’ın üretmekte olduğu tarhana pişirme makineleri , tüm ürünlerde olduğu gibi paslanmaz özelliğini taşımaktadır. İndirimli fiyatı ile Tarhana Pişirme Kazanını kaçırmayın!

 • İndirim! İndirim!
  Genel

  Yuvarlak Tekstil Kumaş Taşıma Arabası – (Krom)

  Yuvarlak Tekstil Kumaş Taşıma Arabası – Krom ürünümüzü genellikle Kahramanmaraş ve çevresindeki tekstil firmaları tercih etmektedir. Taşıma arabaları ayrıca Türkiye’nin diğer tekstil üreticilerinin de en çok kullandığı araçlardan biridir.

 • İndirim! İndirim!
  Genel

  Yuvarlak Tekstil Kumaş Taşıma Arabası – (Statik Boyalı)

  Yuvarlak Tekstil Kumaş Taşıma Arabası – Statik Boyalı ürünümüzü genellikle Kahramanmaraş ve çevresindeki tekstil firmaları tercih etmektedir. Taşıma arabaları ayrıca Türkiye’nin diğer tekstil üreticilerinin de en çok kullandığı araçlardan biridir.