Projelendirme

Kojenerasyon, Borulama işlemi ve montaj, Slasher Mutfağı, Yangın Söndürme ve Makine Montajı hizmetlerimizin büyük bölümünü oluşturan Projelendirme ne anlam ifade ediyor?

Kojenerasyon sisteminin kullanılması, mevcut sistemden dışarıya atılacak olan ısı enerjisinin büyük bir bölümünü kullanılabilir enerjiye dönüştürerek toplam enerji girişinin % 70-90’ı kadar enerji geri dönüşümünü sağlar.Bu işlem hem enerji maaliyetlerinizi azaltır hemde doğayı büyük ölçüde korumaya yardımcı olur. Son derece çevreci ve hesaplı olan Kojenerasyon tesis kurulumunuzu Yapar Paslanmaz’a yaptırın!

Endüstriyel Tesis Mekanik Montaj ve Proses Barındırma
• Buhar, kızgın su, kızgın yağ kazanları ve tesisatları
• Endüstriyel havalandırma-egzos-baca sistemleri
• Makine-ekipman-enstrüman montajları
• Yatay-dikey konveyör iletim sistemleri 
• Akışkan yataklı kurutma/soğutma sistemleri
• Döner tamburlu(tromel) kurutucular
• Islak-kuru siklon toz tutucular
• Basınçlı-basınçsız tanklar, silolar
• Atık ısı geri kazanma sistemleri
• Sıvı-gaz iletim hatları-boru tesisat ve montaj
• Yapı çeliği uygulamaları
• Paslanmaz çelik imalat ve uygulamalar
• İzolasyon

Denim işletmelerinin boya mutfağı (Slasher mutfağı), Yapar Paslanmaz’da yapılmaktadır. Sıfırdan tesis kurulumları ve anahtar teslim işletmeler için Yapar Paslanmaz’ı tercih edin…

Makine Montajı işi, özellikle fabrikalarda ve büyük işletmelerde çok önemli bir yere sahiptir. Üretim yapacak olan makinelerin sorunsuz bir şekilde kurulması, çalıştırılması ve mevcut alana entegre edilmesi  Yapar Paslanmaz tarafından sorunsuz olarak sağlanmaktadır…

Denim işletmelerinin boya mutfağı (Slasher mutfağı), Yapar Paslanmaz’da yapılmaktadır. Sıfırdan tesis kurulumları ve anahtar teslim işletmeler için Yapar Paslanmaz’ı tercih edin…

Projelendirme sadece projenin tasarlanması safhasında değil, ayrıca üretim sırasında tesislerin bakım ve onarımında verimlilik artırımı ve çabuk onarımı açısından da çok önemlidir. Bakım ve onarımda yüksek oranda üretim kaybının önlenebilmesi için, hızlı ve kaliteli çalışma çok önem kazanmaktadır. Özellikle üretim sektöründe tesis kurma ve bakım, yüksek oranda tasarruf potansiyeline sahip alanlardır. Bu alanda verimlilik şirketimizin en önemli hedefleri arasındadır. Projelerin planlanan zaman dahilinde bitirilebilmesi için, müşterilerimizin projelerinin kapsamını, proje başlamadan önce kesin olarak tanımlamaları gerekmektedir.

Başarılı bir otomasyon projesi ancak tecrübeli yönetici ile müşteri, sistem entegratörü/otomasyon partneri ve malzeme sağlayıcılarından oluşan kabiliyetli bir ekibin biraraya gelmesi ile gerçekleştirilebilir. Projede başarı için doğru bütçe ile yola çıkmak çok kritiktir. Projenin satış aşamasında önceden ön görülemeyen masraflar için ek harcamalar bırakılması projenin başarısını doğrudan etkiler. Zaman yine otomasyon projeleri için çok kritik bir bileşendir. Otomasyon partnerliğinde sürekliliğin sağlanması, ancak uygulama projelerinin başarısı ile gerçekleştirilebilir ki; bu noktada derin bilgi ve deneyim sahibi olmak, hızlı ve doğru sonuç alma açısından büyük önem arzeder.

Projeler müşterilerimiz için ne kadar değerli ise, bizim içinde o kadar değerlidir. Yüksek kaliteli, düşük maliyetli çözümler sunmaya çalışıyoruz. Projeyi teslim ettikten sonra da müşterimizi yalnız bırakmıyoruz. Teknik bilgili, tecrübeli ve donatılmış servis ekibimizle, periyodik bakım, arıza bakım gibi hizmetleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde sunmaktayız. Projelerle bir bütün olan servis hizmetlerimiz ile fark yaratmayı hedefliyoruz.

Çözüm ortaklarımız ile daha güçlü hizmet!

sizin için neler yapabiliriz?