NIL EVOLUTION

Sentetik ya da dogal materyallerden imal edilmiş tekstil yüzeylerinin kaba temizlik islemleri için tasarlanmıs bir makinedir.

Seçili tekstil yüzeyini istenilen kimyasallarla, istenilen miktarda, istenilen derecede kontinü sekilde muamele etmeyi saglar.

Ram Önü Yıkakama Makinesi

devir Tasarruf Devri!
Hareketli nozul teknolojisi

NIL EVOLUTION, içerisindeki hareketli nozullar sayesinde emsallerine göre iki kat daha fazla su tasarrufu sağlar. Düşük enerji tüketimine sahip olan NIL EVOLUTON %100 çevre dostu olarak üretilmiştir.

Nil Evolution

NIL EVOLUTION

Temel prensip olarak seçili tekstil yüzeyine Makine girişinde makinedeki çözeltiyi  pulverize olarak seçili tekstil yüzeyine nüfuziyetini sağlar.

çevre dostu

Daha az enerji ve su tüketen NIL EVOLUTION %100 çevre dostu olarak üretilmiştir.

iso damga

NIL EVOLUTION ISO 9001:2008 kalite standartlarına göre üretilmiştir. Kalite Belgelerimiz

NIL EVOLUTION ISO 14001:2004 kalite standartlarına göre üretilmiştir. Kalite Belgelerimiz

NIL EVOLUTION minimum düzeyde kaynak tüketerek maksimum düzeyde verim sağlamaktadır.

Ram Önü Yıkama Makinesi
NIL EVOLUTION

     NIL EVOLUTION yeni nesil ram önü yıkama makinesi

Sentetik ya da doğal materyallerden imal edilmiş tekstil yüzeylerinin kaba temizlik işlemleri için tasarlanmış bir makinedir. Seçili tekstil yüzeyini istenilen kimyasallarla, istenilen miktarda, istenilen derecede kontinü şekilde muamele etmeyi  sağlar.

Makine girişinde makinedeki çözeltiyi  pulverize olarak seçili tekstil yüzeyine nüfuziyetini sağlar. Ayrıca Tekne içinde seçili tekstil yüzeyi ile çözeltinin penetrasyonunu, Tekne içinde seçili tekstil yüzeyinin temizliğini, Seçili tekstil yüzeyinin ram makinesine iletimini sağlamaktadır.

  Nil evolutıon’nun başlıca kullanım amaçları;

  • Likralı pamuklu kumaşların fixe işlemi sırasında yüksek derecede ipliğin ve kumaşın üzerinde bulunan yağ, vaks, partikül, örgü yağı… vb maddelerin yanıp ağartma işleminden uzaklaştırılması zor olduğundan fixe işleminden önce uzaklaştırılmasını sağlar. Böylece hem ekolojik olarak ramöz egzoz sisteminden yanık yağ atılmasının önüne geçilmiş hem de ramöz baca yangınları minimize edilmiş olur. Pişme ile boyanacak proseslerde tekstil yüzeyi üzerinde hem daha parlaklık hem de pişmeli proseslerde renk yüzdesini daha aşağılara çeker.
  • Basit boyama hatalarının (kırık, … hataları vb.) giderilmesinde ve bunun gibi birçok amaçla kullanılır.

  ESKİ

  YENİ

   Top açma

  Top açma

  Boyayarak yıkama

  Nil evolution  Ramöz baskı altı sarma

  Fularlı yaş açma

  Ramöz baskı altı sarma