Çeşitli iş süreçlerinde oluşan  kirleticilerin, kokuların, atık ısının ve oluşan nemin atılması veya filtre edilmesi için toplama işlemini yapan donanıma davlumbaz denir.

Endüstriyel Davlumbazlar, mutfak davlumbazlarına benzer fakat daha büyük ölçülerde olurlar. Daha çok havayı havalandırma kanalına göndermek için büyük yapılırlar.

Havanın yanı sıra nem ve tozu da topladığı için hammeddesi paslanmaz çelikten olmalıdır. Deforme olmaması adına kaliteli ve sağlam Endüstriyel Davlumbazları seçin.

Yapar Paslanmaz diğer ürünlerinde olduğu gibi Endüstriyel Davlumbazlar’ı da ömür boyu paslanmama garantisi ile teslim eder…


Avatar

Yapar Paslanmaz

Bir aile şirketi olan Yapar Paslanmaz 1974 Yılında Kahramanmaraş’ta kuruldu. Firma başlangıçta küçük ölçekli işletme olarak 15 yıl hizmet verdi. Sonraki dönemlerde çelik konstrüksiyon bakım ve imalat olarak faaliyetlerine devam etti. 1998 yılından itibaren mühendislik hizmetleriyle paslanmaz çelik sektöründe şehrin öncü firması olmuştur. Bölgenin gıda, tekstil ve diğer sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu paslanmaz çelik ekipmanlarının üretim satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir. Yapar Paslanmaz Dünyaca ünlü Kahramanmaraş dondurması imalatında kullanılan son teknoloji ürünü dondurma kazanları ve ekipmanlarının üretiminde şehrin lider firmasıdır. Tekstil firmalarının ihtiyaç duyduğu üretim elemanları depolama, ısıtma, soğutma tesisat ekipman ve parçalarının aranan markası Yapar Paslanmazdır.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir