Sıfırdan boyahane kurulumu hizmetlerimiz hız kesmeden devam ediyor.  ÇMS, Nevres ve Kipaş Denim (Halat Boya işi) gibi köklü firmaların boyahanelerini sıfırdan kurup teslim ettik. Anahtar teslim boyahane kurulum ihtiyaçları için bizleri seçtikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Sıfırdan boyahane kurulumu

Sıfırdan boyahane kurulumu
Sıfırdan boyahanelerin kurulumu ve sıfırdan kimyasal tesis kurulumu hakkında neler yapıyoruz, neler yaptık ve neler yapacağız?

Sıfırdan boyahanelerin kurulumu sırasında tüm ekipmanların montajı alanında uzman personelimiz ile en kaliteli şekilde gerçekleşir. Tekstil boyahane kurulumunda Yapar Paslanmaz, tecrübesinin de vermiş olduğu özgüven ile kusursuz bir hizmet sunar. Diğer işlerimizde olduğu gibi tekstil boyahane kurulumunda ve sonrasında her zaman müşterilerimiz ile fikir alış-verişinde bulunur, daha iyi işler çıkması için elimizden geleni yaparız. Tekstil boyahaneleri kurulumunda özellikte tekstil sektöründeki tecrübemiz ile daha iyi hizmetler vermeyi hedefliyoruz.

sıfırdan boyahane kurulumu

sıfırdan boyahane kurulumu

Kimyasal Tesis Kurulumu

Kimyasal tesis kurulumu çalışmalarımız da hızla devam etmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kimyasal tesis kurulumları gerçekleştirerek anahtar teslim hizmet vermekteyiz. Sıfırdan boyahane kurulumları ve kimyasal tesis kurulumu için Yapar Paslanmaz‘ı tercih edin.

Boyahane kurulumu ve kimyasal tesis kurulumu hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Konu hakkındaki soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdan yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz.


Avatar

Yapar Paslanmaz

Bir aile şirketi olan Yapar Paslanmaz 1974 Yılında Kahramanmaraş’ta kuruldu. Firma başlangıçta küçük ölçekli işletme olarak 15 yıl hizmet verdi. Sonraki dönemlerde çelik konstrüksiyon bakım ve imalat olarak faaliyetlerine devam etti. 1998 yılından itibaren mühendislik hizmetleriyle paslanmaz çelik sektöründe şehrin öncü firması olmuştur. Bölgenin gıda, tekstil ve diğer sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu paslanmaz çelik ekipmanlarının üretim satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir. Yapar Paslanmaz Dünyaca ünlü Kahramanmaraş dondurması imalatında kullanılan son teknoloji ürünü dondurma kazanları ve ekipmanlarının üretiminde şehrin lider firmasıdır. Tekstil firmalarının ihtiyaç duyduğu üretim elemanları depolama, ısıtma, soğutma tesisat ekipman ve parçalarının aranan markası Yapar Paslanmazdır.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir