Denim boya tesislerinde kullanılan Halat Boya ve Slasher sistemleri için özel olarak geliştirilen boya ve kimyasal dozajlama sistemidir. Karışım reçetelerinin hazırlanması, kostik ve su eklemeleri, boya dozajlari ve tank seviye kontrollerini içerir. Tesisler için komple bir çözümdür. 

Sıfırdan boyahane kurulumu ve sıfırdan kimyasal tesis kurulumu için ilgili yazıları sitemizden okuyabilirsiniz. Garantili hizmetlerimizden faydalanmak için hemen iletişime geçin.

Denim işletmelerinin boya mutfağı (Slasher mutfağı), Yapar Paslanmaz’da yapılmaktadır. Sıfırdan tesis kurulumları ve anahtar teslim işletmeler için Yapar Paslanmaz‘ı tercih edin…

Kategoriler: Genel

Avatar

Yapar Paslanmaz

Bir aile şirketi olan Yapar Paslanmaz 1974 Yılında Kahramanmaraş’ta kuruldu. Firma başlangıçta küçük ölçekli işletme olarak 15 yıl hizmet verdi. Sonraki dönemlerde çelik konstrüksiyon bakım ve imalat olarak faaliyetlerine devam etti. 1998 yılından itibaren mühendislik hizmetleriyle paslanmaz çelik sektöründe şehrin öncü firması olmuştur. Bölgenin gıda, tekstil ve diğer sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu paslanmaz çelik ekipmanlarının üretim satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir. Yapar Paslanmaz Dünyaca ünlü Kahramanmaraş dondurması imalatında kullanılan son teknoloji ürünü dondurma kazanları ve ekipmanlarının üretiminde şehrin lider firmasıdır. Tekstil firmalarının ihtiyaç duyduğu üretim elemanları depolama, ısıtma, soğutma tesisat ekipman ve parçalarının aranan markası Yapar Paslanmazdır.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir