Süt ve süt ürünleri imalatı yapan müşterilerimiz için ürettiğimiz özel ürünler, üretimlerinizin hacmini büyük oranda büyütmektedir. Daha kaliteli ürünleri daha kısa sürede üretmek ve daha çok müşteri kitlesine ulaşmak için  Süt ve Süt Ürünleri Makine ve Ekipmanları edinmek zorunda kalan süt imalatçıları, Yapar Paslanmaz ile çözüme kavuşmaktadır. 

Süt ve Süt ürünleri imalatı yapan müşterilerimizin makinelerini paslanmaz ve gıdaya uygun hammaddeler ile teslim ediyoruz. İhtiyaca özel üretilen makinelerin yanı sıra standartlar doğrultusunda da üretim yapmaktayız. 

Süt ve Süt ürünleri imalat makinelerinizi Yapar Paslanmaz’dan alın. Ömür boyu paslanmama garantili ürünler ile uzun yıllar sorunsuz üretimin keyfini çıkarın!


Yapar Paslanmaz

Bir aile şirketi olan Yapar Paslanmaz 1974 Yılında Kahramanmaraş’ta kuruldu. Firma başlangıçta küçük ölçekli işletme olarak 15 yıl hizmet verdi. Sonraki dönemlerde çelik konstrüksiyon bakım ve imalat olarak faaliyetlerine devam etti. 1998 yılından itibaren mühendislik hizmetleriyle paslanmaz çelik sektöründe şehrin öncü firması olmuştur. Bölgenin gıda, tekstil ve diğer sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu paslanmaz çelik ekipmanlarının üretim satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir. Yapar Paslanmaz Dünyaca ünlü Kahramanmaraş dondurması imalatında kullanılan son teknoloji ürünü dondurma kazanları ve ekipmanlarının üretiminde şehrin lider firmasıdır. Tekstil firmalarının ihtiyaç duyduğu üretim elemanları depolama, ısıtma, soğutma tesisat ekipman ve parçalarının aranan markası Yapar Paslanmazdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir