Özellikle Kahramanmaraş ve çevresinde en çok tüketilen besinlerden olan Tarhana‘nın sezonu açılıyor. Tarhana sezonu ve indirimlerimiz hakkında gerekli bilgileri bu yazıda bulabileceksiniz…

Kendine has tarhanası ile damak zevkimizi yansıtan Kahramanmaraş, yıllar boyu Akdeniz bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’nin tarhana yükünü sırtlamıştır. Kahramanmaraş Tarhanası dendiğinde akla gelen ve cips tarhana olarak da adlandırılan Kahramanmaraş Tarhanası, Kahramanmaraş’ta birçok tarhana üreticisi tarafından üretilmektedir. Tarhana sezonunun da açılması sebebiyle bu üreticilerin hazırlık aşamaları başlamıştır.

Tarhana Sezonu Açılıyor!

Tarhana Pişirme Kazanı

Tarhana Pişirme Kazanı

Tarhana sezonunun açılması ile çeşitli hazırlıklara giren tarhana üreticileri, tarhana üretim makineleri konusunda  bilgi edinmek için çeşitli araştırmalar yapmaya başlamışlardır. Daha fazla tarhana üretimi yapabilmek ve sezonu iyi bir satışla kapatabilmek için yapılan bu araştırmalarda görüleceği gibi sektörün lider tarhana üretim makineleri Yapar Paslanmaz tarafından geliştirilmekte-üretilmektedir.

Tarhana sezonuna siz de yetişin!

Tarhana Pişirme Kazanı

Tarhana Pişirme Kazanı

Tarhana sezonu açılırken yaptığımız tarhana pişirme kazanı ve tarhana serme makinesi ile birçok tarhana üreticisine teslim ettiğimiz tarhana üretim makinelerini sezona yetiştirmeyi başardık.  Tarhana üretiminde kullanılan makineler ile birlikte daha çok tarhanayı daha kısa sürede üretebilen tarhana üreticileri, teslim etmiş olduğumuz tarhana pişirme kazanı , tarhana aşı çekme makinesi ve tarhana serme makinesi hakkındaki görüşlerini bizlere olumlu şekilde ilettiler. Daha çok tarhanayı daha kısa sürede üretebilen ve kazançlarını buna bağlı olarak artıran müşterilerimize bizleri tercih ettikleri için buradan bir kere daha teşekkür ediyor,  kendilerine bol kazançlar diliyoruz.

Tarhana sezonuna özel indirim Yapar Paslanmaz’da!

Tarhana Pişirme Kazanı

Tarhana Pişirme Kazanı

Tarhana sezonu açılırken müşterilerimizin taleplerine yönelik çalışmalarımız halen devam etmektedir. Geliştirmiş olduğumuz tarhana üretim makineleri en az 5 yıl garantimiz kapsamındadır. Geliştirdiğimiz tarhana üretim makinelerini tamamen paslanmaz bileşenlerden ve gıdaya uygun olarak tarafınıza teslim ediyoruz. Tüm bu hizmetlerden en uygun fiyata faydalanmanız için de tarhana üretim makinelerimizin fiyatlarını tarhana sezon açılışına özel olarak güncellemiş bulunmaktayız.

Tarhana Pişirme Kazanı

Tarhana üretim makinelerimizi en uygun fiyatlara satın almak için acele edin! Tarhana pişirme kazanı, tarhana serme makinesi yada tarhana aş çekme-karıştırma makinesi satın almak ve tarhana üretim makinelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin!

Güncel fiyatlar ve iskonto hakkında hızlı bilgi almak için +90 (344) 236 08 79 nolu hattımızı aramanız gerekmektedir. Diğer iletişim bilgilerimizi bu sayfada görebilirsiniz.


Avatar

Yapar Paslanmaz

Bir aile şirketi olan Yapar Paslanmaz 1974 Yılında Kahramanmaraş’ta kuruldu. Firma başlangıçta küçük ölçekli işletme olarak 15 yıl hizmet verdi. Sonraki dönemlerde çelik konstrüksiyon bakım ve imalat olarak faaliyetlerine devam etti. 1998 yılından itibaren mühendislik hizmetleriyle paslanmaz çelik sektöründe şehrin öncü firması olmuştur. Bölgenin gıda, tekstil ve diğer sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu paslanmaz çelik ekipmanlarının üretim satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir. Yapar Paslanmaz Dünyaca ünlü Kahramanmaraş dondurması imalatında kullanılan son teknoloji ürünü dondurma kazanları ve ekipmanlarının üretiminde şehrin lider firmasıdır. Tekstil firmalarının ihtiyaç duyduğu üretim elemanları depolama, ısıtma, soğutma tesisat ekipman ve parçalarının aranan markası Yapar Paslanmazdır.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir