Tarhana Turbo Mixer tarhana ürünlerinin aşını çekmeye yarayan ve tamamen paslanmaz bileşenlerden oluşan garantili ürünlerimizden bir tanesidir. Tarhana aşı çekme makinesi olarak da bilinen Tarhana Turbo Mixer ile tarhana imalatında ürünlerinizi hızlı ve homojen şekilde karıştırın!

Tarhana Turbo Mixeri Yapar Paslanmaz

Tarhana Turbo Mixeri Yapar Paslanmaz

Tarhana üretim makinelerinden bir tanesi olan Tarhana Turbo Mixer ile tarhana aşını homojen olarak karıştırabilirsiniz. Tarhana aşı çekmek için kullanılabilecek en iyi makine olan Tarhana Turbo Mixer ile hem hızlı olarak hemde gıdaya uygun şekilde imalat yapabilirsiniz. Tüm gıda ürünlerimiz sağlığı olumsuz etkileyecek bileşenlerden arındırılmıştır ve tamamen gıda üretimine uygun olarak imal edilmektedir. Tamamen paslanmaz yapısı ile uzun yıllar üretimlerinizi hızlı ve güvenli şekilde yapmanızı sağlayan tarhana çekme makinesi, farklı devirlerde ve modlarda çalışma imkanına sahiptir.

Tarhana Çekme Makinesi Yapar Paslanmaz

Tarhana Çekme Makinesi Yapar Paslanmaz

Tarhana Turbo Mixer

Tarhana üretimi konusunda daha önce birkaç bilgiye değinmiştik. Kahramanmaraş ve çevre illerinde kullanılan Tarhananın  diğer bölgelerdeki tarhanadan farklı olması sebebi ile bazı ürünlere talep oldukça artmaktadır. Bu ürünleri Tarhana Üretim Makineleri adlı yazımızda bulabilirsiniz. Bu ürünlerden bir tanesi de bu yazının konusu olan Tarhana Turbo Mixer‘dir.

Tarhana aşı çekmek için kullanılan Tarhana Turbo Mixeri ile serilmeye hazırlanan tarhananın homojen şekilde karışması sağlanır. Homojen olarak karışan tarhana aşının serilmesi kolaylaştığı  gibi daha orantılı kalınlık elde edilir. Tarhana karıştırıcı olmadan karıştırma işleminin gerçekleştiğini düşündüğümüzde -ki hala el ile karıştıran firmalar var- ne kadar zahmetli olduğunu anlayabiliriz. Tarhana kazanı ile tarhana çekme makinesi birbiri ile uyumlu çalışır ve tarhana üretiminizin hızını oldukça artırır.

Tarhana Turbo Mixer Yapar Paslanmaz

Tarhana Turbo Mixer Yapar Paslanmaz

Tarhana üretimi yapan firmaların tercih ettiği bu ürünleri bireysel tarhana üretimi yapan kişiler de tercih etmektedir. Tarhana imalatında kullanılan makineler tamamen paslanmaz olmalı ve gıdaya uygun imalat yapmaya elverişli olmalıdır. Yapar Paslanmaz gıda imalat ürünlerinin tamamı paslanmaz olarak üretildiği gibi gıda sektörüne de uygun olarak üretilir.

Tarhana Mixeri Yapar Paslanmaz

Tarhana Mixeri Yapar Paslanmaz

Tarhana aşı karıştırıcı satın almak için bizimle kolaylıkla iletişime geçebilir ve teklif alabilirsiniz. Hızlı ve kolay iletişim için iletişim sayfamızı, ekranınızın sağ yanındaki Canlı Destek panelini, 0344 236 08 79 nolu numaramızı ve bilgi[at]yaparpaslanmaz.com.tr mail adresimizi kullanabilirsiniz.

Tarhana mixeri (Karıştırıcı) yada Tarhana aşı karıştırıcı olarak farklı şekillerde adlandırılan tarhana aşı karıştırma makinesi sezon başında en uygun fiyata sahipleri ile buluşturuluyor. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için hemen teklif alın. Tarhana çekme makinesi diğer ürünlerimiz gibi garantili olarak tarafınıza teslim edilecektir. Güncel fiyat ve iskonto bilgileri için lütfen iletişime geçin.

Kategoriler: Genel

Avatar

Yapar Paslanmaz

Bir aile şirketi olan Yapar Paslanmaz 1974 Yılında Kahramanmaraş’ta kuruldu. Firma başlangıçta küçük ölçekli işletme olarak 15 yıl hizmet verdi. Sonraki dönemlerde çelik konstrüksiyon bakım ve imalat olarak faaliyetlerine devam etti. 1998 yılından itibaren mühendislik hizmetleriyle paslanmaz çelik sektöründe şehrin öncü firması olmuştur. Bölgenin gıda, tekstil ve diğer sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu paslanmaz çelik ekipmanlarının üretim satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir. Yapar Paslanmaz Dünyaca ünlü Kahramanmaraş dondurması imalatında kullanılan son teknoloji ürünü dondurma kazanları ve ekipmanlarının üretiminde şehrin lider firmasıdır. Tekstil firmalarının ihtiyaç duyduğu üretim elemanları depolama, ısıtma, soğutma tesisat ekipman ve parçalarının aranan markası Yapar Paslanmazdır.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir