Tarhana deyince akla ilk gelen illerden biri olan Kahramanmaraş, Tarhana kültürünü her sene yaşamaya devam ediyor. Yazın firik ve kışın tarhana ağırlıklı tüketimi olan tarhana, her yaştan insana hitap ediyor. Tarhana sezonu açılması ile birlikte tarhana imalat makineleri de rağbet görmeye başladı. Yapar Paslanmaz’ın üretmiş olduğu tarhana üretim makineleri 5 Yıl garantili!
Tarhana’nın bu denli sevilmesi ve tüketilmesi, bölgede büyük bir sektörün oluşmasına sebep olmuştur. Tarhana üreticileri, daha çok ürün imal edebilmek için çeşitli arayışlar içerisine girmiştir. Tarhana üreticilerinin bu istekleri doğrultusunda pek çok AR-GE çalışması yapılmış ve sektöre yönelik girişimlerde bulunulmuştur.

Tarhana Üretim Makineleri

tarhana imalat makineleri

tarhana imalat makineleri

Yapar Paslanmaz tam bu noktada tüm ülkedeki tarhana üreticilerinin yardımına koşmaktadır. Yapar Paslanmaz’ın üretmiş olduğu Tarhana Makineleri, üretim hızını ve kalitesini büyük ölçüde artırmaktadır. Öyle ki ; Yapar Paslanmaz’ı tercih eden Tarhana Üreticileri, Üretimlerini kat kat fazlasına çıkarırken, ürün kalitelerini de bir o kadar artırmıştır. Memnuniyetlerini sürekli olarak dile getirmişler, her türlü makine üretim işlerini Yapar Paslanmaz’a vermişlerdir. Webde Yazılım
Yapar Paslanmaz, Müşterilerinin memnuniyetine, üretim kapasite ve kalitesine, ikili firma ilişkilerine oldukça önem veren bir kuruluştur. Bu sebeple, bu güne kadar hiçbir Tarhana Üreticisi ile negatif sonuçlanmış bir çalışması olmamıştır.

Tarhana üretiminde kullanılan makineler nelerdir?

Tarhana üretiminde ve imalatında kullanılan makineleri şu şekilde listeleyebiliriz;

 1. Tarhana Pişirme Makinesi – Kazanı
 2. Tarhana Serme Makinesi
 3. Tarhana Çekme Makinesi (Aş Çekme – Turbo Mixer)

Tarhana Pişirme Kazanı – Makinesi

Tarhana Pişirme Kazanı

Tarhana Pişirme Kazanı

Tarhana pişirme makinesi özellikleri :

 • Paslanmaz yapısı ile uzun yıllar sorunsuz çalışabilmektedir,
 • İstenilen ısı ve zaman aralığında çalışabilir,
 • Elektrik, gaz (doğalgaz) ve odun yakımı ile ısı giriş imkanı,
 • Belirlenen zaman diliminde otomatik olarak çalışabilme,
 • Gıdaya tam uyumlu donanıma sahip olması.

Yapar Paslanmaz’ın üretmekte olduğu tarhana pişirme makineleri , tüm ürünlerde olduğu gibi paslanmaz özelliğini taşımaktadır. Bu sayede tarhana pişirme makineleri uzun yıllar stabil olarak çalışır ve üretim kapasitenizi artırır. İstenilen ısı ve çalışma ayarı ile tarhana pişirme tekniklerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Tarhana Pişirme Kazanı

Tarhana Pişirme Kazanı

Tarhana üretimi yaparken kullandığınız hammaddeyi pişirmek için gerekli olan ısı enerjisini istediğiniz şekilde üretmenize olanak tanıyoruz. Tarhana pişirme makinelerimizde Elektrikle çalışabilmenin yanı sıra doğalgaz, ve helezon (odun,kabuk vb.) ile de çalışabilmekte, ürünlerinizi pişirebilmektedir.

Tarhana Pişirme Kazanı

Tarhana Üretim Makineleri

Tarhana Üretim Makineleri

Tarhana pişirme makinelerinin bir diğer özelliği ise belirlenen zaman diliminde otomatik olarak çalışabilmesidir. İşletmenizde daha önceden hazırlamış olduğunuz hammaddeyi, belirlediğiniz bir saatte işlemek istediğiniz durumlarda zamanlanmış görevleri uygulayabilir, makinenizi istediğiniz saate ayarlayabilirsiniz. Bu sayede makineniz belirlediğiniz saatte pişirme ve karıştırma yapabilir.

Gıdaya tamamen uygun olan Tarhana pişirme makinelerimiz, üretiminizi olumsuz olarak etkileyecek hiçbir donanımı içermez. Daha önemli olan üretim sonrası ve müşteri memnuniyetiniz için hiçbir engel teşkil etmez. Makinelerimizin tamamında insan sağlığı ve çevreyi korumaya yönelik çalışmalarımız bulunmaktadır.

Tarhana pişirme kazanı ürünümüzü online mağazamız üzerinden sipariş edebilir, hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve ürün hakkındaki soru, görüş ve önerilerinizi yorum yaparak bize iletebilirsiniz. Tarhana imalat ürünlerini alırken Yapar Paslanmaz‘ı tercih ettiğiniz için teşekkürler!

Tarhana Serme Makinesi

Tarhana serme makinesi

Tarhana serme makinesi

Tarhana imalat makineleri arasında bulunan tarhana serme makinesi yine tamamen paslanmaz bileşenlerden oluşmaktadır. Gıdaya uygun bileşenleri sayesinde son derece steril ortamlarda tarhana üretimi yapmanızı sağlar.

Tarhana serme makinesi özellikleri :

 • Paslanmaz yapısı ile uzun yıllar sorunsuz çalışabilmektedir,
 • İstenilen hacim ve ısıdaki ürünü haznesinde muhafaza edebilir,
 • İstediğiniz yoğunlukta tarhana serme işlemini gerçekleştirir,
 • Üretim yöntemleriniz kolaylıkla entegre edilebilir,
 • Gıdaya tam uyumlu donanıma sahiptir.

Yapar Paslanmaz’ın üretmiş olduğu bir diğer ürün olan Tarhana serme makinesi, tarhana aşı olarak bilinen tarhana harcının daha kolay ve hızlı serilmesini sağlamaktadır. Tarhana serme işlemi, tarhana üretiminde oldukça önemli bir aşamadır. Bu aşamanın makinelerimiz ile çok daha kolay bir hal alabileceğini bilmenizi isteriz. Tarhana serme işleminizde kullanacağınız Yapar Paslanmaz Tarhana serme makineleri, Uzun yıllar sizlerle çalışacak ve üretim kapasitenizi artıracaktır.

tarhana imalat makineleri

tarhana imalat makineleri

Tarhana pişirme kazanında olduğu gibi Tarhana serme makinesi de paslanmazdır. Hem sağlık hem maliyet açısından sizi asla zora sokmayan Tarhana serme makineleri, Uzun yıllar size hizmet edecektir.
Üretim kapasitenize göre istediğiniz özelliklere göre üretim yapmaktayız. Tarhana serme makinesinde bulunan tarhana aşı haznesini, tarhana aşının serme kalınlığını-inceliğini ve diğer özellikleri siz belirlersiniz. İhtiyacınız ve talepleriniz doğrultusunda üretimi gerçekleştiririz.

Tarhana Turbo Mixer

Tarhana Mixeri Yapar Paslanmaz

Tarhana Üretim Makineleri

Tarhana Turbo Mixer tarhana ürünlerinin aşını çekmeye yarayan ve tamamen paslanmaz bileşenlerden oluşan garantili ürünlerimizden bir tanesidir. Tarhana aşı çekme makinesi olarak da bilinen Tarhana Turbo Mixer ile tarhana imalatında ürünlerinizi hızlı ve homojen şekilde karıştırın! Ayrıntılar için Tarhana Turbo Mixer yazımızı okuyunuz…

Tarhana İmalat Makineleri

Yapar Paslanmaz’ın üretmiş olduğu Tarhana Pişirme ve serme kazan-makinelerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Çalıştığı tüm firmaların beğenisini kazanmış olan Yapar Paslanmaz’ın mutlu müşterileri arasında yerinizi alın…
Sitemiz üzerindeki iletişim hatlarından bizimle işletişime geçerek daha fazla bilgi alabilir, aşağıdaki yorum kısmından görüş ve önerilerinizi bize ve diğer ziyaretçilerimize iletebilirsiniz.

Tarhana Üretim Makineleri

Tarhana Üretim Makineleri

Tarhana imalat makinelerimizin tamamı paslanmaz bileşenlerden oluşmaktadır. Bu sayede hem daha sağlıklı hem de uzun ömürlü imalat süreci elde edilmiş olur. Gıdaya uygun olması ve gerekli tüm sterilize şartları karşılaması sebebiyle sağlık bakanlığı denetlemelerinde hiçbir sorun yaşatmayan tarhana imalat makineleri, Yapar Paslanmaz tecrübesiyle siz değerli müşterilerine sunulmaktadır.


Avatar

Yapar Paslanmaz

Bir aile şirketi olan Yapar Paslanmaz 1974 Yılında Kahramanmaraş’ta kuruldu. Firma başlangıçta küçük ölçekli işletme olarak 15 yıl hizmet verdi. Sonraki dönemlerde çelik konstrüksiyon bakım ve imalat olarak faaliyetlerine devam etti. 1998 yılından itibaren mühendislik hizmetleriyle paslanmaz çelik sektöründe şehrin öncü firması olmuştur. Bölgenin gıda, tekstil ve diğer sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu paslanmaz çelik ekipmanlarının üretim satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir. Yapar Paslanmaz Dünyaca ünlü Kahramanmaraş dondurması imalatında kullanılan son teknoloji ürünü dondurma kazanları ve ekipmanlarının üretiminde şehrin lider firmasıdır. Tekstil firmalarının ihtiyaç duyduğu üretim elemanları depolama, ısıtma, soğutma tesisat ekipman ve parçalarının aranan markası Yapar Paslanmazdır.

21 yorum

Avatar

XHULJAN · 27 Mart 2018 15:13 tarihinde

Selamun Aleykum.

Arnavutluktan yaziyorum ve tarhana makinesi sormak istedim. Ben bu makineler nasil alabilirim turkiyeden fiyatlar ne kadar arnavutlukta kadar? Selamlar Xhuljan.

  Avatar

  Yapar Paslanmaz · 27 Mart 2018 17:31 tarihinde

  Konu ile ilgili tarafınıza e-posta gönderilmiştir. Lütfen posta kutunuzu kontrol ediniz. Sorunuzu soracak olan diğer kullanıcılarımız için cevap verecek olursak;
  Tarhana Pişirme Kazanı ürünümüzü $ 2.199,00‘dan başlayan fiyatlarla istediğiniz yerden satın alabilirsiniz.

   Avatar

   Ali tokas · 8 Mayıs 2019 10:40 tarihinde

   2199 dolar üzerinden mi satışlarınız pişirme kazanın fiyatını öğrenebilir iyim

Avatar

Mehmet · 22 Nisan 2018 22:59 tarihinde

İyi günler tarhana yapım aşamasında gerekli olan bütün makinaların fiyat listesini mail olarak alabilirmiyim

Avatar

Abdullah · 9 Temmuz 2018 16:53 tarihinde

Fiyatlar hakkinda bilgi alabilir miyim özelliklede serme makinasi

Avatar

Mehmey · 30 Ağustos 2018 12:44 tarihinde

IYI GUNLER BU TARHANA PISIRME KAZANININ KAC KG YA KADAR PISIRIYOR ACABA OGRENEBILRMYZ

Avatar

Tarhana · 22 Kasım 2018 10:01 tarihinde

tarhana fabrikası kurmak istiyorum yardımcı olur musunuz

Avatar

Serkan · 5 Nisan 2019 00:11 tarihinde

Tarhan pişirme makinelerinin fiyat listesini e mail olarak alabilirmiyim

Avatar

Sefa · 8 Nisan 2019 17:07 tarihinde

Tarhan pişirme makinelerinin fiyat listesini e mail olarak alabilirmiyim ?

  Avatar

  Yapar Paslanmaz · 8 Nisan 2019 17:58 tarihinde

  Mail gönderilmiştir.

  Avatar

  Ferhat · 7 Haziran 2019 15:30 tarihinde

  Tarhana serme makinası almak istiyorum. Fiyatlarla ilgili bilgi almak istiyorum yardımcı olur musunuz.

Avatar

Oğuz Kağan · 8 Nisan 2019 19:25 tarihinde

İyi akşamlar Malatya ilinde Tarhana imalatı üzerine fabrikasyon Bi sistem kurmak istiyorum gerekli altyapı ve makineler ile ilgili çalışma ya da proforma fatura gönderme imkanınız var mı üretim hacmini ürün özellikleri içinde belirtirseniz sevinirim iyi çalışmalar

Avatar

Gülsen · 17 Nisan 2019 05:19 tarihinde

Tarhana üretim tesisi için tarhana ekipmanları ve fiyatlar ı hakkında bilgi ihtiyacım var

Avatar

Ömer · 16 Mayıs 2019 01:34 tarihinde

Selamun aleyküm ben cevizli sucuk imalat hanesi kuracağım imalat için gerekli malzemeler üretiyormusunuz fiyatları nelerdir

Avatar

Fatih · 16 Mayıs 2019 10:59 tarihinde

Tarhana serme makinesi fiyatini orenebilirmiyim?

Avatar

Muhammet karaca · 9 Haziran 2019 02:06 tarihinde

Tüm tarhana yapım makina fiyat listesi mail olarak alabilirmiyim

Avatar

Muhammet karaca · 9 Haziran 2019 02:11 tarihinde

Tüm tarhana yapım makinalarının fiyat listesini Mail olarak alabilirmiyim

Avatar

mustafa · 2 Temmuz 2019 23:41 tarihinde

Tarhan pişirme makinelerinin
Tarhan serme makinelerinin
Tarhan mixer makinelerinin
fiyat listesini e mail olarak alabilirmiyim

Avatar

Fatih · 6 Temmuz 2019 01:29 tarihinde

Tarhana üretimi için tüm ekipmanlarının maliyetini öğrenebilirmiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir