Tekerlekli Tekstil Arabaları kumaş taşıma konusunda tekstil üreticilerine oldukça yardımı olan paslanmaz ve statik boyalı olarak iki türde üretilen bir üründür. Tekstil firmalarının kumaş taşımasında oldukça etkili rol oynayan bu  ürünü Yapar Paslanmaz‘dan satın alabilirsiniz…

Tekerlekli Tekstil Arabaları

Her türlü zeminde uzun yıllar aşınmayan tekerlekli tekstil arabaları, tekstil fabrikaları ve atölyelerinde kumaşları taşımaktadır. Kumaşların özellikle boyahanelerde makineler arasında taşınmasını kolaylaştıran tekerlekli tekstil arabaları, ıslak kumaşın taşınmasını da kolaylaştırır. Boyama işleminde ıslaklık kazanan ve ağırlaşan kumaşın tekerlekli taşıma arabaları ile taşınması hem zamandan hemde enerjiden tasarruf edilmesini sağlamaktadır.

Tekerlekli Tekstil Arabaları

Boyahane Kumaş Arabası

Kumaşın ağırlığının arttığı boyama işleminde tekerlekli kumaş taşıma arabaları oldukça önemli bir yere sahiptir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi işlem gören ve ıslanarak ağırlaşan kumaşın makineler arasında taşınmasını kolaylaştıran boyahane kumaş taşıma arabaları en uygun fiyatlar ile Yapar Paslanmaz’da…

tekerlekli taşıma arabaları

tekerlekli taşıma arabaları

Boyahane kumaş arabasında kullanılan tekerlekler piyasadaki en kaliteli tekerleklerdir. Yapısı itibari ile boyahanenizin zemininde iz bırakmaz. Yapar Paslanmaz, boyahane kumaş arabalarında özel koşullar dışında hep poliamid tekerlekler kullanır. Poliüretan kaplı bu tekerler daha önce de belirttiğimiz gibi boyahane zemininde iz bırakmaz. Poliüretan kaplama tekerlekli boyahane kumaş arabası diğer tekerlekli tekstil arabalarına göre daha uzun ömürlüdür. Hem kendi teker yapısını koruyabilen hemde boyahane zemininizi koruyan poliüretan kaplamalı poliamid tekerlekli kumaş arabaları uzun yıllar boyahanenizde hizmet verebilir.

Köşeli tekstil taşıma arabası

Boyahane Kumaş Arabası

Tekerlekli Tekstil Arabası özellikleri

Tekerlekli tekstil arabalarımız talepleriniz doğrultusunda krom kaplamalı (paslanmaz) ve galvaniz (statik) boyalı olarak üretilmektedir. İskeletinin hangi malzemeden üretileceğine karar verildikten sonra istenilen ölçülerde iskeletler çıkartılır. Kumaşı taşıyacak olan hazne polietilen yapısı ile ıslak ve sıcak kumaştan etkilenmez. Pürüzsüz iç yapısı kesinlikle kumaşa zarar vermez.

Kumaşlarınızı zarar görmeden taşımak için pürüzsüz iç ve dış yüzeyli tekerlekli taşıma arabalarını tercih edin. Daha uzun ömürlü olması için de paslanmaz malzemeden üretilen taşıma arabalarını satın alın. Yapar Paslanmaz, tekstil firmalarının ihtiyacı olan neredeyse tüm ürünleri üretmektedir. Tekerlekli taşıma arabalarımızı mağazamız üzerinden görebilir veya aşağıdaki listeden ürünlere erişebilirsiniz.

Kategoriler: Genel

Avatar

Yapar Paslanmaz

Bir aile şirketi olan Yapar Paslanmaz 1974 Yılında Kahramanmaraş’ta kuruldu. Firma başlangıçta küçük ölçekli işletme olarak 15 yıl hizmet verdi. Sonraki dönemlerde çelik konstrüksiyon bakım ve imalat olarak faaliyetlerine devam etti. 1998 yılından itibaren mühendislik hizmetleriyle paslanmaz çelik sektöründe şehrin öncü firması olmuştur. Bölgenin gıda, tekstil ve diğer sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu paslanmaz çelik ekipmanlarının üretim satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir. Yapar Paslanmaz Dünyaca ünlü Kahramanmaraş dondurması imalatında kullanılan son teknoloji ürünü dondurma kazanları ve ekipmanlarının üretiminde şehrin lider firmasıdır. Tekstil firmalarının ihtiyaç duyduğu üretim elemanları depolama, ısıtma, soğutma tesisat ekipman ve parçalarının aranan markası Yapar Paslanmazdır.

2 yorum

Avatar

MUHSİN ÖZCAN · 16 Ağustos 2018 07:42 tarihinde

ARABALARINIZIN EBATLARI HAKKINDA BİLGİ VERİRMİSİNİZ.
250-280 KG YAŞ KUMAŞ ALACAK VE BU YÜKE UZUN SÜRE DAYANIKLI OLACAK ARABALAR ARIYORUM.

    Avatar

    Yapar Paslanmaz · 16 Ağustos 2018 10:09 tarihinde

    Yapmış olduğumuz arabaların standart kapasitesi 2000Kg’dır. 150lik ve 200lük teker kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir