Yapar Paslanmaz  tekstil taşıma arabaları tamamen kendi atölyelerimizde tam otomatik üretim makinelerinde uluslararası kalite standartları ile üretilmektedir. Tüm ürettiğimiz tekstil arabaları Yapar Paslanmaz ürün garantisi altındadır.

Tüm tekstil arabalarımız günlük tekstil atölyesi işlevini dikkate alınarak üretilmektedir.Arabalarımızın hem polietilen ile üretilen bölümü hem de metal aksamı pürüzsüz ve parlak yüzey dokusu ile kullanıcının vücuduna zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir. Tüm tekstil taşıma arabaları ana taşıyıcı gövdenin yanı sıra metal kafesi, dosya cebi, uzun ömürlü ve konforlu sürüş veren hareketli ve frenli tekerlekleriyle üstün özelliklere sahiptir.

Taşıma Arabası Çeşitlerimiz (Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki başlıklara tıklayın);

Ürünlerimizin başlıca özellikleri;

 • Tüm tekstil araba modellerimiz geri dönüşümlü polietilen malzemeden üretilmiştir, Sağlık Bakanlığından onaylı, TSEK kalite belgelidir.
 • Arabalarımız Mono blok olarak üretilmiştir, ek kaynak ve perçin bulunmaz.
 • Polietilen tekstil arabalarından köşeli tekstil arabaları genellikle tekstil boyahaneleri, ring tesisleri çile ve kumaş taşıma,bobin ve masura arabaları ve bunun gibi alanlarda kullanılır.
 • Tekstil araba modellerimiz ve bu alandaki tüm Paslanmaz ürünlerimiz kullanışlı, hafif ve ekonomik ürünlerdir.
 • Arabalarda isteğe bağlı renk seçeneği sunulabilir. Ayrıca yine teker seçenekleri de mevcuttur.
 • Tesislerimizde uzunluğu 4.5 metreye kadar özel monoblok tekstil arabası üretimi yapılabilir.
 • Tekstil taşıma araçları taşıma ve istifleme işlerinde de büyük kolaylık sağlar.
 • Tüm tekstil arabalarında A4 evrak cebi mevcuttur.
 • Arabaların etrafında metal olmayışından dolayı,makine ve diğer aksamlara çarpması halinde zarar vermez.
 • Arabaların içerisinde şapkalı vida kullanılır ve böylelikle ham maddelere zarar verilmez, iplik, kumaş takılması oluşmaz.
 • Arabaların alt tabanında metal aksam kullanılmaktadır ve ürün ağırlıkları dikkate alınarak dayanıklıkları maksimum düzeydedir.

Sizinde eğer ihtiyacınız bir tekstil arabası ise işiniz için en uygun tekstil taşıma arabası modelleri ve polietilen tekstilaraba fiyatları için maksimum kalitede en uygun fiyatı sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Tekstil taşıma arabalarını Yapar paslanmaz‘dan alın…

Kategoriler: Genel

Yapar Paslanmaz

Bir aile şirketi olan Yapar Paslanmaz 1974 Yılında Kahramanmaraş’ta kuruldu. Firma başlangıçta küçük ölçekli işletme olarak 15 yıl hizmet verdi. Sonraki dönemlerde çelik konstrüksiyon bakım ve imalat olarak faaliyetlerine devam etti. 1998 yılından itibaren mühendislik hizmetleriyle paslanmaz çelik sektöründe şehrin öncü firması olmuştur. Bölgenin gıda, tekstil ve diğer sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu paslanmaz çelik ekipmanlarının üretim satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir. Yapar Paslanmaz Dünyaca ünlü Kahramanmaraş dondurması imalatında kullanılan son teknoloji ürünü dondurma kazanları ve ekipmanlarının üretiminde şehrin lider firmasıdır. Tekstil firmalarının ihtiyaç duyduğu üretim elemanları depolama, ısıtma, soğutma tesisat ekipman ve parçalarının aranan markası Yapar Paslanmazdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir