Yapar Paslanmaz  tekstil taşıma arabaları tamamen kendi atölyelerimizde tam otomatik üretim makinelerinde uluslararası kalite standartları ile üretilmektedir. Tüm ürettiğimiz tekstil arabaları Yapar Paslanmaz ürün garantisi altındadır.

Kumaş Taşıma Arabaları

Kumaş Taşıma Arabası olarak da bilinen tekstil taşıma arabası genellikle tekstil boyahanelerinde ıslak ve kuru kumaşları taşımak için kullanılır. Her tür yüzeyde rahatlıkla kumaş taşıyabilen bu arabalar uzun yıllar dayanabilmektedir. Islak ve kuru kumaş taşıma arabaları sıcak ve soğuk kumaşları üstün polietilen haznesi sayesinde ısıdan etkilenmeden taşımaktadır. Polietilen iç haznenin dışındaki tüm bileşenler tamamen paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve kesinlikle ömür boyu paslanmamaktadır. 

Köşeli tekstil taşıma arabası

Köşeli tekstil taşıma arabası

Tüm tekstil arabalarımız günlük tekstil atölyesi işleri dikkate alınarak üretilmektedir. Arabalarımızın hem polietilen ile üretilen bölümü hem de paslanmaz çelik aksamı pürüzsüz ve parlak yüzey dokusu ile işçinin vücuduna ve kumaşa kesinlikle zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir. Tüm tekstil taşıma arabaları ana taşıyıcı gövdenin yanı sıra paslanmaz çelik kafesi, dosya cebi, uzun ömürlü ve konforlu sürüş veren hareketli ve frenli tekerlekleriyle üstün özelliklere sahiptir.

Taşıma Arabası Çeşitlerimiz (Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki başlıklara tıklayın);

Kumaş Taşıma Arabalarımınızın başlıca özellikleri;

 • Tüm tekstil araba modellerimiz geri dönüşümlü polietilen malzemeden üretilmiştir, Sağlık Bakanlığından onaylı, TSEK kalite belgelidir.
 • Arabalarımız Mono blok olarak üretilmiştir, ek kaynak ve perçin bulunmaz.
 • Polietilen tekstil arabalarından köşeli tekstil arabaları genellikle tekstil boyahaneleri, ring tesisleri çile ve kumaş taşıma,bobin ve masura arabaları ve bunun gibi alanlarda kullanılır.
 • Tekstil araba modellerimiz ve bu alandaki tüm Paslanmaz ürünlerimiz kullanışlı, hafif ve ekonomik ürünlerdir.
 • Arabalarda isteğe bağlı renk seçeneği sunulabilir. Ayrıca yine teker seçenekleri de mevcuttur.
 • Tesislerimizde uzunluğu 4.5 metreye kadar özel monoblok tekstil arabası üretimi yapılabilir.
 • Tekstil taşıma araçları taşıma ve istifleme işlerinde de büyük kolaylık sağlar.
 • Tüm tekstil arabalarında A4 evrak cebi mevcuttur.
 • Arabaların etrafında metal olmayışından dolayı,makine ve diğer aksamlara çarpması halinde zarar vermez.
 • Arabaların içerisinde şapkalı vida kullanılır ve böylelikle ham maddelere zarar verilmez, iplik, kumaş takılması oluşmaz.
 • Arabaların alt tabanında metal aksam kullanılmaktadır ve ürün ağırlıkları dikkate alınarak dayanıklıkları maksimum düzeydedir.

Eğer sizin de  ihtiyacınız bir tekstil arabası ise işiniz için en uygun tekstil taşıma arabası modelleri ve polietilen tekstil araba fiyatları için bizimle iletişime geçin. Tekstil taşıma arabalarını Yapar paslanmaz‘dan satın almak için iletişime geçin.


Avatar

Yapar Paslanmaz

Bir aile şirketi olan Yapar Paslanmaz 1974 Yılında Kahramanmaraş’ta kuruldu. Firma başlangıçta küçük ölçekli işletme olarak 15 yıl hizmet verdi. Sonraki dönemlerde çelik konstrüksiyon bakım ve imalat olarak faaliyetlerine devam etti. 1998 yılından itibaren mühendislik hizmetleriyle paslanmaz çelik sektöründe şehrin öncü firması olmuştur. Bölgenin gıda, tekstil ve diğer sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu paslanmaz çelik ekipmanlarının üretim satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir. Yapar Paslanmaz Dünyaca ünlü Kahramanmaraş dondurması imalatında kullanılan son teknoloji ürünü dondurma kazanları ve ekipmanlarının üretiminde şehrin lider firmasıdır. Tekstil firmalarının ihtiyaç duyduğu üretim elemanları depolama, ısıtma, soğutma tesisat ekipman ve parçalarının aranan markası Yapar Paslanmazdır.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir